Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
67 obserwujących 1068 notek 923026 odsłon
maia14, 12 lutego 2017 r.

Beata Szydło powinna spokojnie dochodzić do zdrowia...

151 8 0 A A A

Mieliśmy kolejny wypadek związany z przemieszczaniem się polskich "boskich" /rządzących/ po drogach.

A wcześniej były już strzelające /stare/ opony, były kolizje i stłuczki. Możliwe, że przyczyną są czystki pośród fachowców, jakie nowa ekipa zastosowała w wielu obszarach polskiego życia, w tym w BOR-e, że o koniach już nie wspomnę.

Mierni-wierni, to niekoniecznie kompetentni i na właściwym miejscu. A ten ostatni wypadek z udziałem premier Szydło dobitnie to pokazuje, choćby w fakcie, że nie sformowano właściwej kolumny ochraniającej..., tak, że skromny samochód zwykłego użytkownika drogi mógł się zmieścić pomiędzy wypasione - opancerzone - bryki rządowe, a teraz ma robić za kozła ofiarnego...

Dobrze, że wszyscy przeżyli, a obrażenia są odwracalne, jednak rekonwalescencja powinna się odbywać w spokoju. Ponaglanie Beaty Szydło, aby wystąpiła na najbliższym posiedzeniu rządu jest nieodpowiedzialne. Najważniejsze jest przecież zdrowie, a nie stwarzanie pozorów i to w sytuacji, gdy to prezes-poseł rządzi i rozdaje..., a pani Szydło jest tylko jego "ramieniem". Może niech ten "zbawca" weźmie w końcu odpowiedzialność za swoje "idejki" oraz czyny, miast wysługiwać się obolałą kobietą.

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Tak, przecież opisałam...
  • @deda W tym szaleństwie ma swoją metodę.
  • Jesteśmy w pulapce, bo oczekiwać racjonalnych działań można od ludzi zdrowych psychicznie, a...

Tagi

Tematy w dziale Rozmaitości