Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
67 obserwujących 1068 notek 923026 odsłon
maia14, 27 kwietnia 2017 r.

Sondaż, Anna Streżyńska... i zgwałcony

509 39 0 A A A

I się porobiło... wreszcie. Ostatni sondaż popracia partii politycznych daje 2 punkty przewagi PO nad PiS-em. Widać, że opadł już poziom uroku, jaki spadał na lud miast i wsi ze strony obecnej partii rządzącej. "Korumpowanie"  Polaków 500+ już nie wystarcza, gdy kraj jest "cięty" na potrzeby jednej partii, a prestiż kraju jest nadszarpnięty.

Zaczęła się też wojenka w łonie... jedynie słusznej  i np. taki prezydent - podobno zwierzchnik sił zbrojnych kraju - tylko "se" może pisać do szefa MON, a ten dalej go lekceważy. Natomiast większość ministrów /poza Macierewiczem/, wciąż wsłuchuje się jeszcze w głos posła Kaczyńskiego, pewnie do czasu... . A, gdy jednak minister - patrz pani Streżyńska, "rodzynek"- fachowiec w obecnym rządzie - pozwoli sobie na rozsądną wypowiedź jest zjeżdżany. Boć przecież prezes-poseł zapewne myśli, że pieniądze rosną na drzewach i nie trzeba ich wypracowywać, żeby je mieć i móc rozdawać.

I widać jest nerwowo w kręgach jedynie słusznej... oraz jej zbrojnych ramion, bo puszczane są informacje, takie jak ta, która wyszła z serwisu TVP Info, iż - na Borneo - przez orangutana /200 kg żywej wagi/ został zgwałcony rudy... turysta. "Ciemny lud" miał i to kupić, choć to tylko "fake news".

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Tak, przecież opisałam...
  • @deda W tym szaleństwie ma swoją metodę.
  • Jesteśmy w pulapce, bo oczekiwać racjonalnych działań można od ludzi zdrowych psychicznie, a...

Tagi

Tematy w dziale Polityka