Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
67 obserwujących 1068 notek 923026 odsłon
maia14, 4 maja 2017 r.

Prezydent... niektórych Polaków

2265 57 0 A A A

Kiedy Andrzej Duda kreował swoją kampanię prezydencką, to czarował, że będzie prezydentem WSZYSTKICH Polaków. Ale ostatnio przyznał, że ściemniał, a jest prezydentem tylko tych, którzy go wybrali. Lepszy rort?

Prezydent od dłupopisu... przeszedł do pisania listów /do ministra obrony narodowej/, a ostatnio wrzucił "pomysł", aby zmienić Konstytucję RP. I choć suweren - co widać na podstawie sondaży - tego nie pragnie, to on - lekceważony przez swego prezesa - "Adrian/Ambroży"... - będzie się upierał...

Dziwny jest ten Andrzej Duda. Gdy przemawia krzyczy. Gdy widzi prezesa-posła jest do usług. Goni za hostią i ratuje obrazki święte. Często też jeździ na nartach, a nocami uprawia gadułki z piętnastolatkami. Pewnie tak został ukształtowany...

Tuż po wybraniu Andrzeja Dudy na prezydenta, jego mama udzieliła bogatego w szczegóły wywiadu, w którym podkreślała ich rodzinną religijność. Opowiadała też, jak to się wszyscy razem - na kolanach - modlili oraz prowadzili rozmowy przed obrazkiem świętym. A potem siadali do wspólnego stołu i jedli z jednej miski. Takie ich zwyczaje.

Teraz jednak Andrzej Duda jest podobno prezydentem Polski, a dalej wciąż jest na kolanach: w kościele lub przed swoim prezesem.

Andrzej Duda chce zmiany Konstytucji, tyle, że konkretów nie podaje, bo też ma się wrażenie, że taki z niego prawnik jak z niejakiej Kempy - "ja jako prawnik" /po administracji/. A może marzy mu się państwo wyznaniowe lub modełko niejakiego Erdogana?

Czasami dzieci poddawane wielkiej indoktrynacji religijnej tracą kontakt z rzeczywistością, bo w pewien sposób zostały ograniczone, a nawet okaleczone. Jest taki nowy film /duński/ pt. "Wybawienie", w którym mężczyzna - ofiara nawiedzonej religijnie matki - nosi w sobie takie rany, że musi ranić innych, czasami na śmierć.

Prezydent Duda chyba nas nie wykończy, ale dla zadowolenia swego ziemskiego bożka, może próbować nam zatruć życie...

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Tak, przecież opisałam...
  • @deda W tym szaleństwie ma swoją metodę.
  • Jesteśmy w pulapce, bo oczekiwać racjonalnych działań można od ludzi zdrowych psychicznie, a...

Tagi

Tematy w dziale Polityka